Budoschool Kempen

 
 

Voor algemene info kan je per mail steeds terecht op info@budoschoolkempen.be,

Telefonisch kan je terecht op +32 496 15 73 93.

Let wel even op de trainingsdagen.

Op deze data en uren is er uiteraard geen telefonische bereikbaarheid.


Ter plaatse kan je elke training steeds een aantal mensen van het bestuur aanspreken.

Geef je vragen of opmerkingen gerust aan David, Tim, Petro, Nathalie, Jean Paul of Jan.


Contactgegevens bestuur.


David Van Der Schoepen - Hoofd trainer

    +32 496 15 73 93

    david@budoschoolkempen.be


Tim Wouters - Vice voorzitter

    tim@budoschoolkempen.be


Petro Donckers - Voorzitter

    petro@budoschoolkempen.be


Nathalie Wattel - Bestuur

    nathalie@budoschoolkempen.be


Jean-Paul Van Verdegem - Secretaris

    jean-paul@budoschoolkempen.be


Jan De Clerck - Hulptrainer

    jan@budoschoolkempen.be


Aanspreekpersoon integriteit (API)

       Ons voltallig bestuur staat ter beschikking als vertrouwenspersoon.

       ...

       ...